מניות אטרקטיביות

משקיע אינטיליגנטי וסבלני מכיר בעובדה כי חברה אינה יכולה לצמוח ולשמור  על רווחיות לאורך שנים רבות ברציפות. גם לחברות איכותיות ביותר, צפויות תקופות בהן צמיחתן תקטן, הן תשקענה סכומי כסף גדולים יותר ברכוש קבוע, ולכן גם רווחיותן תפחת ותזרים המזומנים החופשי שלהן עשוי להפוך להיות שלילי לאורך אותה תקופה.

שנים של ירידה ברווחיות או תזרים מזומנים שלילי, אינו דבר שלילי בהכרח, אך תוביל בדרך כלל לירידה במחיר מניות החברה ותגרום ליציאה שלה מרשימת החברות האיכותיות הסטנדרטיות שמחפש המשקיע הממוצע.

אך יש לבחון כל מקרה לגופו, וכך תגלו כי עבור חלק מהחברות , זו הפוגה  זמנית בצמיחה, ולאחריה יתרחש מחזור נוסף של צמיחה. במקרה שהירידה במחיר המניה משמעותית מספיק, היא עשויה להפוך את מניות החברה הללו לפוטנציאל השקעה אטרקטיבי לשנים הבאות.

ניתוח מקצועי של דוחות ונתונים פיננסיים על החברה ותחום עיסוקה מול מחיר מניה , יכולים לתת פוטנציאל למניה אטרקטיבית, לכך יש להוסיף גורמים פסיכולוגיים, שיכולים לגרום למניה, כתוצאה ממכירת יתר של ספקולנטים או משקיעים לא מקצועיים להגיע למחיר, שמבחינת מצב החברה האמיתי והעתידי אין הצדקה למחיר הנמוך, יחסית לנכסי החברה, המזומנים שלה, חוזים עתידיים, מכפילי רווח וכדומה. תפקידו של מנהל השקעות מקצועי הוא לזהות בזמן את המניות האלה, בידיעה שלעיתים דרושה סבלנות עד לתיקון המבוקש.

אטרקטיב מאפשרת ללקוחותיה לקבל מידע על המניות האטרקטיביות שהיא משקיעה  עם הסברים מקצועיים  על  תיק ההשקעות והמניות המושקעות בו. מנהל ההשקעות יתן הסבר מפורט לפי בקשת הלקוח על  החברה וניתוחים מקצועיים נוספים.

לפרטים נוספים נא להשאיר פרטים  בדף צור קשר.