אטרקטיב ניהול השקעות

מנהל השקעות פרטי מומלץ

מנהל השקעות פרטי מומלץ

מנהל השקעות פרטי מומלץ – מנהל של השקעות איכותיות, רווחיות ומניבות

היות וקטגוריית ההשקעות, הן בארץ והן בעולם, מכילה בתוכה היצע עצום של השקעות, מכל הסוגים ובכל היקפי ההשקעות הכספיים, יותר ויותר אנשים מתעניינים בתחום השקעות כזה או אחר ומשקיעים בו – אבל לא לפני שכירת שירותיו של מנהל השקעות פרטי מומלץ, בטח כאשר מנהל השקעות הינו בעל המקצוע היחיד אשר ביכולתו לנהל השקעות ולהפוך אותן לרווחיות. לא בכדי אומרים, כי, מנהל השקעות פרטי מומלץ הינו מנהל של השקעות איכותיות, רווחיות ומניבות. יחד עם זאת, המלאכה הקשה והיקרה היא כלל לא שכירת שירותי הניהול המוצלחים והמומלצים של מנהל השקעות פרטי מומלץ, אלא דווקא למצוא אחד כזה. לכן, במאמר זה נספר כיצד לחפש, לסקור ולבחור מנהל השקעות פרטי מומלץ.

כל מה שצריך לדעת על איך למצוא מנהל השקעות פרטי מומלץ ועוד פרטים חשובים

ראשית, נתחיל מן העובדה, כי, מציאה של מנהל השקעות פרטי מומלץ מקבילה ודומה עד מאוד למציאה של ספק או נותן שירות מומלץ כזה או אחר. שנית, נמשיך עם העובדה, כי במהלך חיפוש אחר מנהל השקעות פרטי מומלץ יש 'לתת את הדעת' ולשים דגש אודות כל הפרטים והנתונים הבאים: המוניטין המקצועי והאישי של מנהל ההשקעות הפרטי המיועד / באילו כלים, אמצעים, עזרים ובעלי מקצוע נוספים עושה שימוש מנהל ההשקעות הפרטי / מהו הרזומה המקצועי של מנהל ההשקעות ומה הניסיון המקצועי שלו מבחינת ההשקעה הרלוונטית העתידית / האם מנהל ההשקעות דוגל בשקיפות מלאה מול הלקוחות שלו / מהן רמות הסיכון מבחינת ההשקעה אשר מעניק מנהל ההשקעות / האם מנהל ההשקעות מחזיק גם בניסיון ניהול מקצועי מבחינת השקעות בחו"ל ועוד. במילים אחרות, באמצעות כל הפרטים והנתונים האמורים, יהיה ניתן להסיק בקלות מהם טיב ואיכות העבודה של מנהל השקעות פרטי מומלץ כזה או אחר.

בנוסף, יש לבדוק את עלויות דמי הניהול של מנהל השקעות פרטי מומלץ ומועמד

עכשיו, אחד מן הפרמטרים והמשתנים המשמעותיים והמכריעים ביותר בעת מהלך בחירה של מנהל השקעות פרטי מומלץ כלשהו, הינו הפרמטר והמשתנה של עלויות דמי הניהול שמנהל ההשקעות הפרטי גובה, דהיינו, דמי הניהול אשר מגיעים לו בעבור ניהול ההשקעות. להוסיף לכך את העובדה, כי, דמי הניהול הינו השכר בפועל של מנהל ההשקעות, הרי וכל מנהל השקעות נוהג לגבות דמי ניהול כראות עיניו דווקא, ולא על פי תוצאות ניהול ההשקעות בשטח. לכן, יש לבדוק היטב ומראש את עלויות דמי הניהול של מנהל השקעות פרטי מומלץ ומועמד.